Menu
Michał Sieczko

Michał Sieczko

CEO SYSKO

Autor filozofii pozytywnego sportu. Enterpreneur

  • Były dziennikarz sportowy (Radio Łódź, Radio Manhattan) i telewizyjny (TVN). Najmłodszy prezenter ogólnopolskiego dziennika informacyjnego.
  • Pierwszy Polak, który produkował i prowadził imprezy sportowe najwyższej rangi w różnych krajach, m.in. Igrzyska Olimpijskie w Soczi, Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym Lahti 2017, organizowane z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Finlandię, czy Turniej Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen.
  • Wprowadził do Polski i kompleksowo zarządzał Beach Soccerem (Beach Soccer Polska 2003-2010). Stworzoną reprezentację Polski doprowadził do historycznego trzeciego miejsca w Europie (2006) i udziału w Mistrzostwach Świata FIFA Beach Soccer 2006 w Rio de Janeiro. Organizowane cykle imprez w Beach Soccer; Lech Beach Soccer Tour i Energa Beach Soccer Tour były uznawane za jedne z najatrakcyjniejszych na świecie, a brało w nich udział ponad 100 drużyn Beach Soccera, a Promotorami było kilkanaście miast i powiatów w Polsce.
  • Stworzył w Polsce Futnet (czeski sport narodowy) i Footvolley (brazylijski sport narodowy), poprzez markę Siatkonoga Polska od 2004 roku popularyzując oba koncepty. Doprowadził Polskę w obu dyscyplinach do udziału w Mistrzostwach Świata, w tym reprezentację w Futnet do ósmego miejsca w Mistrzostwach Świata 2012 i 2016.
  • Od osiemnastu lat kreuje i prowadzi Biało-Czerwoną Krainę Czarów, czyli oprawę największej imprezy sportowej w Polsce - Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Wydarzenie wzbogacił o kilkunastu sponsorów, dla których kreował i realizował projekty sponsoringowe.
  • Stworzył ogólnopolski system rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl, największy tego typu podmiot w Europie (ponad 20 000 dzieci w ponad 150 miastach), wprowadzając go w 2015 roku do Rosji pod marką Активны Ребёнок. 
  • Zorganizował kilkaset imprez, współpracował z ponad setką miast w Polsce, a jego projekty przyciągnęły ponad 400 sponsorów i partnerów. 
  • Jest współzałożycielem grupy artystycznej Crowd Supporters oprawiającej imprezy oraz Akademii Crowd Supporters zrzeszającej i szkolącej spikerów, DJ-ów i animatorów publiczności. 
  • Pasjonat muzyki i jej producent od dwudziestu lat. Mając dziewiętnaście lat podpisał kontrakt płytowy z Polstarem redaktora Jana Chojnackiego. Produkuje także muzykę pod organizowane koncepty i wydarzenia sportowe.